Jaunas idejas Kā izrotāt apmetni ikdienas nekad pirms izdalītas

Lūk, ko es zinu par izrotātu apmetni ikdienas

Pateicības ir pilnīgi atšķirīgs brīvdienu vietā tikai tas ir pelnījuši, lai saņemtu saudzīgi, tā ir vēl viena iespēja, kā redecorate! Kas attiecas uz dekorēšana Ziemassvētkiem, jūs esat ieguvuši divi galvenie ceļi sekot. Man tiešām patīk Mantel dekorēšanai, bet gooooodness kas ir daudz kamīns switcheroos notiek. Minimālisma dekori parasti lieta darīt. Mēs gribētu dzirdēt par jūsu mīļākie svētki apvalku rotājumi. Ziedi vienmēr ir neparasts elements augt jūsu apvalku dekoru. Sveces ir arī nav picky, kad pārī ar dažādiem rotājumiem, lai jūs varētu brīvi sajauc tos ar kādu atšķirīgu apdares elementiem.

Lietas, ir sagrupēti soli pa modes tāpēc tur ir interese katrā līmenī ar trīs vai četras krāsas spēlējot pie otra. Tas ir diezgan bieži sastopama mūsdienu dizains. Ja vēlaties ļoti tīru, minimāls dizains, jūs varētu izvēlēties izlaist Layer 3.

Ja jūs drīzāk ir parasto izskatu, sveces būtu jauka iespēja. Viņa ir īsta acu dizainu. Ja youn’t ir liels ģimenes ainu, apsveriet iespēju izmantot prāvs mazliet grafiskā sienas māksla. Rāmji ir ne tikai, lai izstrādātu bildes! Jūs vēlētos veikt nelielu, pakāpenisku darbības ar nav jarring augstums samazinās. Šīs lietas nav obligāti jābūt identiskiem, ja vien to vizuālā svars ir salīdzināma.

Baneris ir vēl viens drausmīgs projekts, kas ir liels, lai Pateicības. Ja jums ir īpaša tēma jūsu kopējo istaba ir šāda, nav nolaidība, lai saskaitītu kamīns in. Diemžēl, es uzzināju tieši šādu kritisko mācība grūts ceļš. Easy, neitrāla, un pilns vienību es mīlu. Es, tomēr, nevar gaidīt, lai mainītu lietas uz augšu vēlreiz.

Kamīni ir ļoti skaista neatkarīgi no veida mājas vai dekoru tev. Es declutter šo kamīns tikai ātri un nodrošināt jūs ar ilustrāciju veidā pilnībā kamīns varētu mainīties. Tas ir pats par savu rudens kamīns. Es uzskatu, ka tas ir mans labvēlīgi kamīns! Krāšņs mantels nav nepieciešams iekļaut daudz maz knick nieciņiem. Kamīns kamīns, pateicoties tam, arī kļūst kodols uzmanību. Gadījumā, ja jums ir paveicies pietiekami, lai iegūtu kamīns kamīns jūsu mājā, tad jums ideālu iespēju veidot jauki kritums displeju.

Tur nav nepieciešams būt masveida svētki nāk. Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk! Noklikšķiniet uz attēliem, kas vērsta uz avotu. Izmantojiet pazemīgs materiālus, lai radītu milzīgu paziņojumu.

Darba sākšana bieži visgrūtāk aspekts dekorēšanai jūsu kamīns, tāpēc mēs runājām ar diviem dizaineriem, kas palīdzēs jums out. Going rezerves nav laba ideja par kamīns kamīns, kā tas mēdz parādīties underdone, nevis gluds. Ja jūs drīzāk kaut ko modernāku, tad tas būtu labāk, lai pārliecinātos, ka tā paliek vienkārši. Vairāki no jums patiesi justies skumji, jo jums nav kamīns. Un tas ir tik viegli un eleganti! Zemāk ir daži padomi, ka jūs varat izmantot. Es vēlējos, lai atjaunotu šo sajūtu garuma, izmantojot ilgstošāku spoguli.

patieso nozīmi Kā izrotāt apmetni ikdienas

Nu šeit ir ātrs ierosinājums savam jums par to, kā vislabāk, lai izdaiļot jūsu kamīns pēc Ziemassvētkiem! Tagad es esmu gatavs viesiem! Šajā gadījumā ģimene mīl suņus. Apkopot dažas no jūsu ikdienas dekoru objektus. Laimīgu dekorēšanai un jaukums svētkus!